Şişli Lazer Epilasyon Merkezi

0
74

Şişli Lazer Epilasyon Merkezi

İstenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak için Şişli lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Kıl kökü üreten hücreler tahrip edilerek yeniden kıl çıkması engellenir ve kalıcı olarak tüylerden kurtulmayı sağlar. İstenmeyen tüyler, zaman zaman kabus haline gelebilir. Özellikle yaz aylarında terleme ve kaşınmaya neden olan tüyler kalıcı olarak alındığında büyük bir rahatlık sağlar. Şişli lazer epilasyon hizmeti alabileceğiniz pek çok merkez vardır. Ten renginize ve kıl kökünüze en uygun olan epilasyon çeşidini tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyonu, istenmeyen tüylerden kurtulmada en teknolojik yöntemler arasında yer alıyor. Acı ve ağrısız bir şekilde tüylerden kurtulmayı sağlar. Hem erkek hem de kadınlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Şişli lazer epilasyon hizmeti sunan merkezlerden dilediğiniz zaman hizmet alabilir ve tüysüz bir hayatın tadını çıkartabilirsiniz. Lazer epilasyonda kullanılan ışınlar yalnızca kıl köklerine hitap eder. Organlara, dokulara ve diğer hücrelere herhangi bir zarar vermez. Lazer epilasyon, 12 yaşından büyük olan her birey ile uyum sağlayan bir yöntemdir. Sizler de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon acı ve ağrısız bir işlem olduğundan dolayı herhangi bir lokal anestezi ya da anestezik krem uygulanmadan yapılabilir. Beşiktaş lazer epilasyon merkezleri sizler için hizmet sunan merkezler arasındadır. Dilediğiniz merkez tarafından hizmet alabilirsiniz. Epilasyon ortalama 8-10 seans olarak yapılır. Bu seans sayısı kişinin kıl köklerinin güçlülüğüne göre değişebilir. Lazer ışığı ile kıl köklerine ısı verilir. Bu ısı sonucunda kıl kökleri tahrip olur. Seanslara girdikçe bu kökler iyice hassaslaşarak çıkmamaya başlayacaktır. Beşiktaş lazer epilasyon merkezleri tarafından güvenle hizmet alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Cildin üzerinden uygulanan ve yalnızca kıl köklerini hedef alan lazer epilasyonunun kullanım alanı oldukça geniştir. Son zamanlarda daha popüler olan lazer epilasyon vücudun her bölgesinde uygulanabiliyor. Beşiktaş lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından hizmet alarak tüm vücudunuza yaptırabilirsiniz. Kadınlar için tüm kol, tüm bacak, bikini bölgesi, koltuk altı, yüz bölgesi için kullanıma uygunken erkeklerde ise kemer üstü, yarım bacak, sırt, kol, koltuk altı bölgelerine uygundur. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz bölgeye rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Vücuttaki istenmeyen tüylerin olduğu bölgelere ve ten rengine göre lazer epilasyon çeşitleri vardır. Okmeydanı lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından sizin için en uygun olan çeşidini yaptırabilirsiniz. En sık kullanılan epilasyon çeşidi diode lazerdir. Diode lazer, tüm ten renkleri ile uyum sağlarken en dipteki kıl köklerine de hitap eden bir çeşididir. Alxandrite lazer çeşidi ise daha ince tüylerde etkili olan lazer epilasyondur. Açık tenlerde uygulaması tercih edilmez. Nd yag lazer yöntemi de çok koyu ten renklerinde uygulanır. En koyu kıl köklerinde bile etkili olan bir yöntemdir. Okmeydanı lazer epilasyon merkezlerinden en uygun çeşidini yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Günümüzde sıklıkla tercih edilen lazer epilasyon yönteminde fiyatlarda oldukça uygundur. Herkese hitap eden fiyatlar sayesinde ihtiyacı olan kişiler rahatlıkla yaptırabilir. Uygulanacak olan bölgeye ve seans sayısına göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Kişinin kıl yoğunluğuna göre seans sayısı değişir. Seanslar arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelecektir. Sizler de kampanya ve paket halinde sunulan lazer epilasyon hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hizmet alacağınız merkezin güvenirliğine de önem vermeniz gerekir. Okmeydanı lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here