Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

0
78

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Sertleşme sorunu cinsel hayat ile birlikte sosyal hayatı da zora sokan durumlardandır. Kişi kendini her zaman utangaç hissedeceğinden dolayı toplumda da geri planda kalır. Sertleşme sorunu kabus olmaktan çıkarak tedaviler sayesinde kişinin özgüveni yeniden kazandırılabilir. Günümüzde en sık kullanılan tedaviler arasında oral yolla alınan ilaçlar, penis içine ilaç enjeksiyonu, vakum, eswt ve penis protezi yer alıyor. Sertleşmeye kesin çözüm olarak genellikle ewst tedavisi daha ön planda oluyor. Henüz fazla ilerlememiş olan hastalarda ise hap ve enjeksiyon yöntemi ile sertleşme sorunu ortadan kaldırılabiliyor.

Sertleşme Sorunu Neden Meydana Gelir?

Günümüzde 40 yaş üzeri erkeklerde en sık karşılaşılan sorunlar arasında sertleşme sorunu yer alıyor. Sertleşmeye kesin çözüm tedavisi olarak uzmanlar tarafından pek çok yöntem sunuluyor. Sertleşme sorunu yaşa bağlı olarak fiziksel koşullardan dolayı gelişse de psikolojik olarak da meydana gelen sorunlardandır. Özellikle aşırı kilolu olanlarda, kronik böbrek rahatsızlığı olan kişilerde, hipertansiyon hastalarında daha sık karşılanır. Bu nedenle beslenme ve sağlığa önem verilmesi gerekir. Aksi taktirde sertleşmeye kesin çözüm olarak uygulanan tedaviler olumlu yanıt vermez.

Penis Protezi Nedir?

Penis protezi, mutluluk çubuğu olarak adlandırılan ve sertleşme sorunu ileri derecede olan hastalar için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Penisin içerisine yerleştirilen yapay implantlar ilişki esnasında penisin hareket ettirilmesini ve sertleşmesini sağlar. Penis protezi aynı zamanda penis kırılmasında da uygulanabilir. Penis kırılması belirti durumları yaşandığında cerrahi müdahaleler sonucunda hala sertleşme yaşanmıyorsa protez uygulaması yapılır. Penis protezi cinsel hayatın yeniden istenilen derecede olmasını sağlar. Kalıcı ve güvenli bir tedavi yöntemi olduğu için herhangi bir şüphe duymaya gerek yoktur.

Penis Kırılması Belirtileri

Penis kırılması, erkelerde çok sık rastlanmasa da cinsel ilişki esnasında karşılaşılabilecek sorunlar arasında yer alır. Ciddi komplikasyonlara meydan olan bu hastalığın en kısa sürede tedavi edilmesi gerekir. Penis kırılması belirti olarak kırılma sesi ve ağrı ile başlar. Ereksiyon halini alan penis şiddetli bir travmaya maruz kaldığı taktirde kırılma gösterebilir. Penis kırılması belirti durumları arasında idrar yapmada zorluk, morarma, şişme ve cilt altında kan toplama ile gelişmeye devam edebilir. Cerrahi müdahele ile en kısa sürede tedavi edilmesi gerekir. Aksi taktirde kişinin hayatı tehlikeye girebilir.

ESTW Tedavi Yöntemleri

Şok dalga tedavisi olarak bilinen eswt tedavisi, peniste sertleşme sorunu olan hastalarda uygulanan bir tedavi yöntemidir. Çelik bir başlık yardımı ile penise şok dalgalar verilerek yeniden işlevini kazanması sağlanır. Eswt tedavisi fiyatları oldukça uygun olduğundan dolayı her hasta rahatlıkla tedavi olabilir. Eswt tedavisi sayesinde sertleşme sorunu daha fazla ilerlemeden kolaylıkla tedavi edilebilir. Fakat eswt tedavisinin etki göstermediği durumlarda son adım olarak penis protezi uygulanır. 40 yaş üzeri erkek hastalarda genellikle eswt tedavisi uygulanır ve oldukça etkilidir. Sizler de sertleşme sorununuz daha fazla ilerleme göstermeden rahatlıkla tedavi olabilirsiniz.

Eswt Tedavisi Fiyatları

Günümüzde sıklıkla uygulanan eswt tedavisi fiyatları her hastaya hitap edecek şekildedir. Ortalama 4-6 seans olarak uygulanan eswt tedavisi hastadan hastaya göre değişkenlik gösterebilir. Sertleşme sorunu ilerleyen hastalar 6 seansı doldururken daha erken evrede tedavi olan hastalar 6 seansa kadar iyileşme gösterir. Seans sayısı artan hastalarda fiyatlar daha yüksek olacaktır. Özel ya da devlet kliniklerine göre de ewst tedavi fiyatlarında değişiklikler meydana gelir. Sizler de eswt tedavisi fiyatları her zaman daha uygun olan klinikler tarafından rahatlıkla tedavi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here