Lipomatik Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli?

0
44

Lipomatik Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli?

Lipomatik uygulaması bölgesel zayıflamanın gerçekleştirilmesine destek olan bir çalışmadır. Yağ aldırma yöntemi olarak da ifade edilen işlem estetik alanında en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Lipomatik fiyatları ise uygulama alanına göre değişim göstermektedir. Lipomatik uygulama ile bölgesel yağlarınızdan kolaylıkla ve kısa sürede kurtulmak için ise bazı detaylara dikkat etmeniz önerilir. Öncelikle konusunda uzman ve de deneyim sahibi olan yerden hizmeti aldığınızdan emin olmanız önemlidir. Uzman hekim tarafından gerçekleştirilecek olan işlemlerde hijyenik alanda yapılacak olan çalışmalar sonrasında istediğiniz işlem başarı ile sonuçlanacaktır.

lipomatik, lipomatik fiyatları, karın germe ameliyatı

Lipomatik Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Lipomatik uygulama halk arasında yağ aldırma olarak da ifade edilmektedir. Bölgesel zayıflamanın gerçekleştirilmesine destek olan çalışma vücudun önceden belirlenmiş olan alanlarında istenen incelmenin elde edilmesi için fazla olan yağın aldırılmasıdır. İşlem için ilk olarak hekim kontrolleri yaparak uygulama alanını ve gerekli gördüğü işlemleri yaptırır. Bunun akabinde ise lipomatik uygulama yapılır. Teknolojinin sunduğu gelişmiş estetik uygulamalar arasında yer alan lipomatik,  liposuction uygulamasından farklıdır. Titreşimli kanüllerin kullanılması ile yapılan uygulama da lokal anestezi ile yapılır.

Lipomatik Kimlere Yapılır?

Lipomatik yağ aldırma uygulamasını 18 yaş üstü ve hamile olmayan herkes yaptırabilir. Vücut kitle endeksi uygun olmayan ve vücudun belli alanlardan yağ sebebi ile yaşanan sarkmaların bulunduğu kişiler estetik bir uygulama olan lipomatik çalışmasına yer vererek görüntülerinin kısa sürede düzelmesini sağlayabilir.

Lipomatik Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lipomatik uygulamalar vücutta yağların yoğun bulunduğu alanlara yapılabilmektedir. Her ne kadar ilk etapta karın bölgesi akla gelse de bacak, baseni popo, göğüs, kalça, bacak iç alanları gibi farklı bölgelere de uygulanabilmektedir.

Lipomatik Uygulaması ile Ne Kadar Yağ Alınabilir?

Yağ aldırma yöntemi olarak bilinmekte olan ve gelişmiş en ideal yağ yakım ve aldırma uygulaması olan lipomatik ile vücudunuz kısa sürede arzu ettiğiniz şekle dönüşür. Lipomatik yağ aldırma yöntemi ile 2 kilo ile 8 kilo arasında yağ aldırmak mümkündür. Bu kişinin vücut endeksi, yağ alım işlemlerinin gerçekleştirildiği bölgeler ve vücut yağ alanına göre de değişim göstermektedir. Lipomatik fiyatları uygulama alan ve alanlarına göre değişim gösterir.

Lipomatik Fiyatları

Lipomatik fiyatları ile ilgili olarak detaylı bilgileri edinerek işleme yer açmanız önerilir. Karın, kalça, basen gibi birçok farklı alandan yağ alma işlemi yapılabilmektedir. Diyet programları ve spor aktiviteleri sonrasında başarı elde edemmiş olan kişiler içinde lipomatik uygulama son derece avantaj sağlamaktadır.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Abdominoplasti adı ile ifade edilen karın germe ameliyatı estetik bir operasyon uygulamadır. Hamilelik dönemi sonrasında ya da çok fazla olan kiloların verilmesi sonrasında karın alının yaşanan sarkmanın giderilmesi işlemlerinde uygulanarak istenen sonucunda elde edilmesi de mümkün olur.

Karın Germe Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Karın germe ameliyatı yaşanan karın sarkmalarının giderilmesi işleminde uygulanan estetik bir müdahaledir. Hamilelik döneminde alınan aşırı kiloların sonrasında ya da aşırı kilonun verilmesi akabinde yaşanan karın sarkmalarının giderilmesinde etkili olup hamile olmayan ve 18 yaş üstü olan her kişi de uygulama yapılabilir.

Karın Germe Ameliyatı

Uygulama sonucunda istenen başarının elde edilmesi için uzman doktor tarafından cerrahi müdahalenin yapılmasına önem vermeniz gerekir. deri ve yağ fazlasının karın bölgesinden alınmasını sağlayan operasyonda hekim hangi bölgenin alınıp işlemin yapılacağına da karar verir. Karın germe ameliyatı konusunda uzmanlığı bulunan hekim tarafından gerçekleştirilmesi gereken operasyondur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here