Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

0
49

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden en acısız ve uzun süreli kurtulma yöntemlerindendir. Lazer epilasyon uygulanabilmesi için kişilerin 12 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Hem kadın hem de erkeklerde uygulanabilen bir işlemdir. Vücudun her bölgesine uygulanabilirken erkeklerde bu bölgeler değişir. Lazer epilasyon sayesinde istenmeyen tüyler zorlu bir problem olmaktan çıkar. Daha temiz bir vücut için lazer epilasyon tercih edebilirsiniz. İlk seanstan itibaren etkisini görebileceğiniz bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Tüm yetişkin bireylerin rahatlıkla yararlanabileceği lazer epilasyon işleminde fiyatlar da oldukça uygundur. Tercih edilen lazer yöntemine göre fiyatlar değişebilir. En uygun fiyatlı lazer epilasyon yöntemi günümüzde buz lazerdir. Lazer epilasyonda seans sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelir. Kampanyalı paketler halinde sunulan indirimlerden yararlanarak daha uygun fiyata lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. İzmir lazer epilasyon fiyatları müşterilerin rahatlıkla yararlanabilmesi adına her bütçeye uygun olarak sunulur. Sizler için en uygun merkezi tercih edebilirsiniz.

İzmir Lazer Epilasyon Merkezleri

Günümüzde birbirinden kaliteli hizmet sunan pek çok İzmir lazer epilasyon merkezi vardır. Lazer epilasyon merkezlerinde hem kadınlara hem de erkeklere en kaliteli şekilde hizmet sunulur. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için acısız yöntemleri tercih etmek istiyorsanız lazer epilasyon ilk tercihleriniz arasında yer alabilir. Vücudunuzun her bölgesinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İzmir lazer epilasyon merkezleri arasından en uygun fiyatlı ve güvenilir merkezi seçerek hizmet alabilirsiniz. Uzun süre boyunca tüylerinizin yeniden çıkmasını engelleyebilirsiniz.

İzmir Botoks Nedir?

Ciltteki kırışıklık ve çizgilerin uzun süre boyunca yok edilmesini sağlayan yöntemler arasında yer alan İzmir botoks en kaliteli olarak yapılan işlemlerindendir. Uçları oldukça ince olan iğneler sayesinde cilt altına botoks maddesi enjekte edilir. Kazayakları ve alın çizgileri botoks sayesinde kabusunuz olmaktan çıkarak yok edilir. Deride meydana gelen kırışıklar için en çok tercih edilen işlemler arasındadır. Daha gergin ve parlak bir cilt ortaya çıkmasını sağlar. İzmir botoks hizmeti sunan merkezler tarafından en kaliteli botoks işlemini yaptırabilirsiniz.

İzmir Botoks Fiyatları

Günümüzde en sık tercih edilen İzmir botoks fiyatları her bütçeye uygun olarak sunulur. Uygulama yapılacak olan bölgeye göre fiyatlar değişebilir. Botoks işlemi yapılacak olan bölge sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelebilir. Botoks işleminde uygulanan indirim ve kampanyalardan yararlanarak daha uyguna işlem yaptırabilirsiniz. Kısa süre içinde kaz ayağı, cilt kırışıklıkları ve alın çizgilerinizden kurtulabilirsiniz. En uygun fiyata hizmet sunan merkezlerden yararlanabilirsiniz.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Cerrahi işlemlerden olmayan İzmir altın iğne uygulaması dermotolojik tedaviler arasında yer alır. Uygulama yapılmadan önce cilt üzerine anestezi kremi sürülerek uyuşturulması sağlanır. Bu sayede hasta işlem esnasında herhangi bir acı hissetmez. Radyofrekans cihazının ucuna altın iğneler takılarak cilt üzerinde tarama işlemi yapılır. İşlemde cilt yüzeyi zarar görmez. Özel olarak uygulanan serum ve solüsyonlar cildin derinliklerine kadar verilir. Bu sayede sorunlu olan kısımlar kısa süre içinde tedavi edilebilir. İzmir altın iğne uygulaması yapan merkezlerden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Altın İğne Etkisi Ne Kadar Sürer?

Günümüzde cilt sarkmaları, kırışıklıkları, sivilce ve akne izleri, yara izleri gibi pek çok sorunda kullanılabilen altın iğne uygulamasında etkiler ilk haftadan itibaren ortaya çıkmaya başlar. Cilt yüzeyine hasar verilmeden yapılan işlemde etki süresi hastadan hastaya göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama 5 ve 6. ayda işlem daha iyi sonuçlarını ortaya koyar. İzmir altın iğne sayesinde sizler de uzun süre boyunca sağlıklı ciltlere sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here