Siz De Gülümsemekten Korkuyor Musunuz?

0
83

Rahat rahat gülümsemek, sağlıklı ve bembeyaz dişlerle mümkündür. Bir sohbet ortamında, topluluk önünde yapılacak bir konuşmada, karşıdaki kişinin odaklanılan ilk yeri şüphesiz ki dişleridir. Özellikle ön dişlerde meydana gelen lekelenme, sararma, çarpıklık gibi estetik olarak hoş görülmeyen problemler oldukça yüksek oranlarda özgüven yitimine sebep olmaktadır. Bunun yanında çürükler, diş taşları gibi sağlık problemleri de günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Bu sağlık problemleri ise tedavi edilmediği taktirde kişilerin diş kaybına kadar giden bir sürece girmesine sebep olmaktadır. Ulusoy ağız ve diş sağlığı merkezi ise vizyonu ve misyonu ile kişilerin bu problemlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir merkezdir.

 

Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Gülüşünüzü Geri Verecek

 

Uzman ve uzun yıllar boyunca deneyim edinmiş olan kadrosuyla hizmet veren tuzla diş hastanesi olarak da bilinmektedir. Dişleriyle ilgili problem yaşayan kişilere her türlü desteği sağlayan bu merkez, 2017 yılından beri kadrosunu genişletmeye devam etmektedir. Ulusoy ağız ve diş sağlığı merkezinden randevu almaksa çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu işlem için merkezin internet sitesinde bulunan iletişim numaraları kullanılabildiği gibi online olarak randevu almak da mümkündür.

 

Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Gülümsemekten Korkmayın

 

Gülüş tasarımı konusunda oldukça iddialı çalışmalar gerçekleştiren tuzla diş hastanesi olarak da bilinen Ulusoy diş sağlığı merkezi, müşterileri öncelikle detaylı bir muayeneden geçiriyor. Daha sonra müşterinin ihtiyacı olan hizmeti ona verebilmek adına çalışmalar gerçekleştiriyor. Kişinin diş eksikliği varsa implant, zirkonyum gibi protezler takılıyor. Eğer diş eksikliği değil de çürük gibi sağlık problemi varsa restoratif diş tedavisi gerçekleştiriliyor. Ulusoy ağız ve diş sağlığı özellikle gülüş tasarımında harikalar yaratıyor.

 

Ulusoy Ağız ve Diş Hastanesi Gülüş Tasarımı

 

Kişinin ihtiyacına göre diş sağlığı problemleri merkez tarafından giderildikten sonra sıra en önemli olan ve kişinin tedaviden sonraki hayatında rahatça gülümsemesini sağlayan tedaviye geliyor. Gülüş tasarımı için öncelikle tuzla diş hastanesi uzman ekibi tarafından kişinin dişlerindeki problemler belirleniyor. Dişin yapısına uygun bir biçimde porselen lamina, bleaching ( diş beyazlatma) gibi özellikle ön dişlere uygulanan tedaviler gerçekleştiriliyor. Eğer problem diş ya da diş renginde değil de diş etindeyse, Ulusoy ağız ve diş hastanesi kişilerin diş etlerine estetik bir görünüm kazandırıyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here