Süt Sağma Makinesi

0
179

Süt Sağma Makinesi

İneklerin meme uçlarına takılarak kısa sürede süt alınmasını sağlayan süt sağma makinesi önemi günden güne artıyor. Süt sağma makinesi ile özellikle büyük işletmeler birçok hayvanın klasik yöntemler yerine makine sayesinde kısa bir sürede sağım işlerini yapabilirler. Süt sağma makineleri hayvanların memelerine yerleştirildikten sonra yarım dakika masaj yaparak sütün gelmesine yardımcı oluyor.

Hayvanların elle sağımı yapılması süt litresinin düşmesine neden oluyor. Aynı zamanda memelerin sürekli elle sütün sağılması sonucunda tahriş olmalarına neden olabiliyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Nişancı Tarım ve Hayvancılık Makinaları Limited Şirketi 1990 yılından beri tüm Türkiye il ve ilçelerine yurt dışına tarım makineleri, orman, bahçe aletleri, hayvancılık ekipmanları, ilaçlama makinesi, el aletleri gibi birçok tarım aletinin satışını yapıyor. Günümüzde e-ticaret sektörünün başlamasıyla firma bu alanda ürünlerinin satışına ve pazarlamasına başlamıştır. 2009 yılından itibaren Tarım Makinesi adı ile e-ticarete başlamış olup birçok alanda tarım aletlerinin satışını yapıyor. Her geçen gün ürün çeşitliliğiyle sürekli büyüyen firma salça makinesi üretimini de yapıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here