Salgına Karşı En Güvenilir Maskelerin Adresi

0
94

Salgına Karşı En Güvenilir Maskelerin Adresi

Sobamar firması 10 yıllık deneyime sahip köklü bir firmadır. Sobamar medikal sektöründeki en önemli firmalardan biridir. Sobamar firması medikal sektörünün en önemli noktası olan güvenilirliği müşterilerine aşılamış bir firmadır. Sabomar firması online marketi başta sabo terlik için açmıştır. Daha sonra büyüyerek çeşitli tarz ve seçeneklerde ürünlerin satışını gerçekleştirmiştir. Sabo Terlik ürünleri genellikle hastanelerde veya sağlık kuruluşlarında çalışanların tercih ettiği bir terlik çeşididir.

Sabo terlikleri gün boyu giymek zorunda kalındığı için normal terliklere göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Sabomar firması sabo terliklerini üretirken kullanıcıların rahatı ve memnuniyetini her zaman önemsemiştir. Sabomar firmasının yoğun çalışmaları da kullanıcıların yüzde yüz memnuniyeti ile sonuçlanmıştır. Firma zamanla büyüyerek medikal sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır. Sabomar firması salgın döneminde artan maske ihtiyacı karşılamak amacıyla kaliteli maske satışına başlamıştır.

Maske 1600’lü yıllardan itibaren insan vücudunu bulaşıcı hastalıklara karşı koruyan önemli bir silahtır. Firma birçok maske çeşidini uygun fiyatlarda ve yüksek kalitede kullanıcılara sunmaktadır. Sabomar firması satışını sağladığı sabo terliklerde olduğu gibi maskelerle de adından söz ettirmektedir. Corona virüse karşı en güçlü silah olan maskelere ihtiyaç oldukça artmıştır. Sabomar bu süreçte vatandaşların yanında olarak son derece güvenilir ve kaliteli maskeler üretmiştir. Maskelerin corona virüse karşı koruyuculuk oranı oldukça yüksektir. Sobamar firması cerrahi maske ve N95 maske satışı yapmaktadır. Ayrıca toptan satış imkanı da sunmaktadır.

Cerrahi Maskenin Özellikleri

Cerrahi maske diğer bir adıyla basit maskeler salgına karşı önemli bir koruyucudur. Cerrahi maskelerin özellikleri hafif gevşek olarak takılıp burun ve ağızı kapamalarıdır. Bu maskeler vücuttan dışarıya partiküllerin ulaşmasını engellemektedir. Vücudu virüslere karşı koruyan bu maskeler corona virüsün ve birçok hava yoluyla bulaşan virüsün yayılmasını engellemektedir. Firmada satışa sunulan cerrahi maskeler cildi tahriş etmemektedir. Bu maskeler 3 katlı yapıya sahiptirler. Lastik bağcıklı olan bu maskelerin kullanımı oldukça kolaydır.

Solunum Maskesi Özellikleri

Solunum maskeleri N95 maske olarak da adlandırılan maskelerdir. Vücudu partiküllere karşı sağlam bir şekilde korumaktadır. Bu maskeler solunan parçacıkların en az yüzde 95’ini filtreleyebilme özelliğine sahiptir. Solunum maskeleri cerrahi maskeye oranla yüze daha net bir şekilde oturmaktadır. Ventilsiz solunum maskeleri hem hava girişini filtrelemektedir hem de hava akışını filtrelemektedir. Bu şekilde daha iyi bir koruma sağlayıp virüsün yayılmasını çok büyük miktarda engellemektedir.

Sabomar Toptan Maske Hizmeti Nedir?

Sobamar firması tarafından satışa sunulan toptan cerrahi maskeler oldukça fazla tercih edilmektedir. Toptan maskelerin kullanımı oldukça rahattır. Toptan maske kesinlikle kullanıcıların ciltlerine zarar vermez. Cerrahi maske günlük kullanıma uygundur. Kullanıcılarına rahat bir kullanım sağlamaktadır. Toptan ağız maskesi yapısal olarak toz maskesinden ayrılmaktadır. Firmada satışa sunulan toptan ağız maskesi son derece kaliteli kumaş ve polyesterden üretilmektedir. Bu maskeler kullanıcılarını kesinlikle rahatsız etmez ayrıca ter oluşmasını da engeller. Firma tarafından satışa sunulan maskeler meltblown, spunbond kumaşlarından üretilmiştir. Cerrahi maskeler müşterilerin isteğine göre tek tek ya da beşli paketler halinde satılabilmektedir. Toptan maske alınması için minimum sayı 1000 adettir.

Sabomar Ürünleri

Sabomar birçok müşteriye verdiği kaliteli hizmetle tanınan bir firmadır. Firmada satışa sunulan ürünlerin hepsi kaliteli ürünlerdir.

Sabomar firmasının satışa sunduğu ürünler şu şekildedir:

  • Cerrahi maske
  • N95 maske
  • Toptan Satış
  • Bay-Bayan Sabo terlik
  • Aşçı terliği
  • Doktor terliği
  • İş güvenliği ürünleri
  • Sağlık ürünleri
  • Boneler

Sabomar bu ürünler gibi birçok kaliteli ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here