Lazer Epilasyon Çeşitleri

0
361

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Lazer epilasyon çeşitleri kullanım şekline ve yöntemine göre farklılık gösterir. Başarı oranı yüksek olan çeşitler arasından cilt özelliğine ve ten rengine göre uygunluğu bulunan yöntemler kullanılarak başarılı sonuçların alınması mümkün olur. Göztepe lazer epilasyon merkezlerinde kullanılan yöntemler yüzde yüze varan oranlarda başarılı sonuçlar göstermesi nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilir.

Vücutta bulunan her türlü istenmeyen kıl ve tüylerden Ataşehir lazer epilasyon hizmeti veren merkezler aracılığı ile kurtulmak mümkündür. V Ciltte bulunan her türlü kıl ve tüyün köküne nüfuz eden uygulamalar ile yok edilmesini sağlayan lazer epilasyon uygulamaları, kıl haricinde cilde zarar vermemesi nedeni ile de güven verir.

Kadıköy lazer epilasyon uygulamaları ile ister bölgesel olarak iter tüm vücut olarak lazer epilasyon hizmeti alınabilir.  Güven veren uygulamaları ile müşterilerini memnun eden lazer epilasyon merkezleri ile ömür boyu istenmeyen kıllardan kurtulmak mümkün olur.

Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon uygulamaları uzman kontrolü ile cilde uygulanan ve kalıcı suretle kıllardan kurtulmayı sağlayan güzellik uygulamalarıdır. Lazer ışını yayan cihazlar yardımı ile yapılan bu uygulamalar ile vücutta bulunan her türlü kıl köküne ulaşılarak etkisiz hale getirilmesi sağlanır. Her tür kıl kökü üzerinde etkili sonuçlar veren lazer uygulamalarında başarı oranı oldukça yüksektir ve belirli bir seans ardından kalıcı olarak kıllar etkisiz hale gelir.

Göztepe lazer epilasyon uygulamaları konforlu yöntemler olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Uygulamada kullanılan cihazlar vücutta kıllar haricinde herhangi bir doku ve organa zarar vermez. Bu hali ile de güven veren uygulama ile hedef olarak belirlenen yerlere lazer ışınının gönderilmesi ve kökün zayıflaması sağlanır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Ataşehir lazer epilasyon uygulamalarında her bölge için sunulan fiyat farklıdır. Hem bayanların hem de erkeklerin talep edecekleri lazer epilasyon uygulamalarında istek halinde vücudun farklı bölgeleri tercih edilebilir. Bölgelere gör değişen fiyatların yanında tercihe göre tüm vücut olarak da lazer epilasyon hizmeti alınması mümkündür. Lazer epilasyonda sunulan fiyatlar seansların farklılık göstermesine göre değişebilir. Kıl kökleri üzerinde yapılacak mini bir incelemenin ardından toplam seans sayısına karar verilerek net bir fiyata sahip olmak da mümkün olur.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Kadıköy lazer epilasyon uygulamalarında birçok farklı çeşit ve yöntem uygulanır. Genelde kıl tipine ve ten rengine göre farklı olan tekniklerden uygun olanı tercih edilerek maksimum düzeyde fayda sağlanması amaçlanır. En sık kullanılan ve başarılı sonuçlar gösteren lazer epilasyon yöntemleri Alexandrite lazer, Diode lazer, ND yağ lazer gibi yöntemlerdir. Vücut için uygun olan model tercih edilerek kıllar üzerinde yüksek başarı performansı sağlanması da mümkün olur.

Kaç Seans Uygulama Gerekir?

Lazer epilasyon uygulamalarında gerekli başarının alınması için seanslara tam olarak katılmak gerekir. Düzenli katılım ile ortalama olarak 6 seans sonucunda başarılı sonuçların alınması mümkün olur.  Lazer epilasyon uygulamaları bütün kıl köklerinde başarılı sonuçlar verir. Kıl tipi olarak yoğun ve sert kıl tipine sahip olan kişilerde daha kısa sürede ve daha kalıcı sonular alındığı bilinir. Bununla birlikte çıkan son teknoloji lazer cihazları ile açık tene ve zayıf kıl köklerine sahip olan insanlarda da artık aynı oranda başarı elde edilmektedir.

Lazer uygulamalarında seansların hangi aralıklar ile olacağı değişkenlik gösterir. İlk muayenenin ardından ne kadar aralıklarla lazer uygulaması yapılması gerektiğine merkezler karar verir. Lazer epilasyon uygulamaları 2020 hakkında en güncel fiyatlara sahip olmak için merkezler ile iletişime geçilebilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here