67 Yıllık Geleneksel Peynir Üreticisi

0
340

67 Yıllık Geleneksel Peynir Üreticisi

Firma 67 yıllık geleneksel peyniri üreticisi olarak hizmet veriyor. Yoluna eski kaşar peyniri üretimiyle başlayan firma günümüzde ezine peyniri üretimi yapıyor. Doğal yollarla elde edilen köy sütlerinden peynir yaparak şarküterileri ve bireysel müşterilerine ulaştırıyor.

Peynir Çeşitleri

Firmanın üretimini yaptığı ezine peyniri online olarak firmanın web sayfasından satın alınabiliyor. Peynir almak isteyenler satın al sayfasına girerek peynir çeşitlerinden istediğini seçebiliyor. Firmanın peynir çeşitleri arasında tam yağlı peynir, koyun peyniri, keçi peyniri, tulum peyniri, kaşar peyniri ve inek peyniri bulunuyor. Alıcılar bu peynirler 1 kg, 10kg ve 2kg şeklinde seçerek satın alabiliyorlar.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma ezine peyniri nereden alınır sorularının uzun yıllardır değişmeyen adresi oluyor. Kaliteli ürünleri sayesinde şarküterilerin ve insanların ilk tercih ettiği firma oluyor. Peyniri üretimiyle yoluna başlayan firma bünyesine farklı ürünleri de ekleyerek müşterilerine hizmet veriyor. Firmanın peynir dışındaki ürünleri arasında tereyağı, zeytin, bal, zeytinyağı, reçel, salça, marmelat, yöresel sucum, tarhana ve baharatlar bulunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here