Paykasa

0
601

Paykasa

Son yılların geliştirilmiş en güvenilir ön ödeme sistemlerinden biri olan paykasa kart, online alışverişin artması ile birlikte daha çok dikkat çekmeye başlamıştır. Tüm dünya üzerinde geçerliliğini korumakta olan paykasa kart ile online ödemeleri çok daha kolay ve güvenilir yapabilmek mümkün.

Paykasa Kart Kullanımı

Online alışverişlerde kredi kartını kullanmak istemeyenler için paykasa kart en güvenilir çözümü sunmaktadır. İhtiyacınıza göre fiyat seçenekleri ile satışa sunulan paykasa kart, tek kullanım hakkı sunması nedeni ile daha sonra kendi kendini imha etmektedir.

Size uygun limitlerde paykasa kartı seçerek satın alma işleminizi gerçekleştirdiğiniz takdirde kartınızı hemen alışverişlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykasa kart kullanımı kredi kartı ile benzer özelliğe sahiptir. Ödeme sayfasına geldiğinizde paykasa ile öde seçeneğini tıklayarak kolaylıkla ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme sırasında sizlerden herhangi bir şekilde kişisel bilgileriniz talep edilmemekte ve bu da sizi kötü niyetli kişilere karşı korumaktadır.

Online olarak istediğiniz limitlerde satın alabileceğiniz paykasa kartı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykwik kart gerektiği durumlarda bozdurularak nakit ihtiyacının giderilmesini de sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here