GÜNDEM

Encümen’de son satışlar, son cezalar

Encümen’de son satışlar, son cezalar

13 maddelik gündemin ele alındığı toplantıya, mazereti nedeniyle encümen başkanı Emine Zeybek katılamadı.

Yenidoğan Mahallesi 12 Nolu parseldeki 27 metrekarelik yerin hisse satışı Remzi Etu’ya 9.450,00 TL’ye yapıldı. Körfez Mahallesi, Gündoğdu,  Akmeşe, Deretepe Mahallesinde tevhid yola terk, parka terk ve ifraz kararı alınırken, Yapı Kontrol Müdürlüğünün denetimlerinden encümenden ceza çıktı.

Yapı Kontrol Müdürlüğü İzmit M. Alipaşa Mahallesi Hisar Sokak No:7’deki Cemal Ermek’e ait kaçak ilave inşaatına 820,62 TL para cezası kesilirken, Bağdat Mahallesi Bağdat Caddesi No:82’de Ahmet Çay’a ait binada ruhsat ve eklerine aykırı işlemden 820,00 TL,  İzmit Kalmahmut Mahallesinde Muzaffer Dereli’ye ait kaçak prefabriğin sökümü ve 820 TL ceza kararı verildi.

İzmit Karabaş Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:14 adresinde Vedat Sayan’a uyarılara rağmen uymayarak yaptığı iş ve işlemlerden  996,57 TL para cezası ve son olarak M. Alipaşa mahallesi Zincirlikuyu Caddesi No:3 adresindeki işyerine ait tabelanın uyarıyı dikkate alması halinde  kaldırılması aksi takdirde belediye tarafından kaldırılarak bedelinin alınmasına karar verildi. Son olarak da Wes Otel’e gürültü ve canlı müzikten 220 TL para cezası kesildi.

Şennur Yıldız

Yorumlar


Paylaş:
Bumerang - Yazarkafe