GüncelSporYaşam

KOCAELİSPOR’UN YENİ TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLANDI

Kocaelispor

Başarısız Bir İlk Yarının Ardından

Başarısız geçen bir devrenin ardından 2 tane hoca değiştiren Kocaelispor klubü istenileni bir türlü gerçekleştiremeyerek hayal kırıklığı yaratmıştı. Son olarak takımının başına getirilen Fatih Kavlak’ın görevine son verilmesinden sonra Ankara Adliyespor maçına yardımcı antrenör Ercan Ağaçe sorumluluğunda çıkan ekibimiz 3-1 gibi ağır bir yenilgi almıştı.

Yeni Hoca Açıklandı

Kulübümüz Teknik Direktör Galip Gündoğdu ile 1,5 yıllığına anlaşmış bulunmaktadır. Yarından itibaren takımımız ile çalışmalara başlayacak olan yeni teknik heyetimizin camiamıza hayırlı olmasını dileriz. Geçen sezon ilk 7 hafta bitiminde 9 puan ile devraldığı, kardeş kulübümüz Darıca Gençlerbirliği’ni görev yaptığı 27 maç sonunda 68 puan ile playoff’a ve Türkiye Kupası Grup maçlarına taşıyan Galip Gündoğdu hocamız; önceki yıllarda Payasspor, Yozgatspor, Gümüşhanespor ve Zeytinburnuspor takımlarında teknik direktörlük; Şanlıurfaspor, Alanyaspor ve Samsunspor takımlarında antrenörlük yapmış olup; Çarşambaspor, Gençlerbirliği, Düzce Doğsanspor, Düzcespor, Zeytinburnuspor ve Giresunspor’da 15 yıl profesyonel futbol oynamıştır.

Galip Gündoğdu Kimdir?

Yeni teknik direktörümüz Galip Gündoğdu’yu aslında yakından tanıyoruz. Geçtiğimiz yıl ilimizin takımlarından olan Darıca Gençler birliğinde başarılı bir iş çıkarmıştı. Darıca Gençlerbirliği takımının başında 36 maçta 21 galibiyet alarak yarı finale kadar yükselme başarısı göstermişti. 2 sezon Yozgatspor, 2 Sezon Payaşspor  ve Bir sezon Gümüşhanespor’u çalıştıran 52 yaşında Giresun doğumlu teknik direktör artık Kocaelispor’un başarısı için ter dökecek.

Futbolculuğunda sırasıyla Düzce Kervan Doğanspor,Düzcespor ve Zeytinburnuspor formalarını giyin kariyerinde 167 maça çıkan hocanın girdiğimiz bu buhranlı durumdan nereye götüreceği merak ediliyor.

Galip Gündoğdu’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

Yorumlar


Paylaş:
Bumerang - Yazarkafe