EtkinliklerGüncelKocaeliYaşam

4 Uzman 4 Eğitim 4 Sertifika Etkinliği

4 Eğitmen

23 Aralık Cumartesi günü Kocaeli farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. The Ness Otel’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte, konularında uzman olan 4 kişi, 4 farklı eğitim düzenleyecek. Katılımcılar her eğitim için farklı sertifika almaya hak kazanacaklar. Eğitim saat 13.00’da başlıyor.

Davranış bilimleri uzmanı ve yazar olan Aşkım Kapışmak eğitim kapsamında Etkili iletişim stratejileri ve beden dili eğitiminin yanı sıra insanı tanıma sanatı ve beyin üzerine eğitim verecek. Protokol ve kurumsal nezaket uzmanı olan İhsan Ataöv tarafından; Kurumsal Temsil, Kişisel İmaj Yönetimi, Algı Yönetimi, Mülakat Teknikleri, İlk İzlenim eğitimleri düzenlenecek. NTV haberlerde spiker olan Erhan Ertürk tarafından; Etkili Türkçe Kullanımı, Etkili Konuşma ve Diksiyon, Doğru Telaffuz, Hitabet Sanatı eğitimleri verilecek. Dünya serbest dalış rekortmeni olan Ufuk Koçak ise Başarmak, Ufuk Engel Tanımaz, Cesaret, Motivasyon ve Engelleri Aşmak konularında anlatımlarda bulunacak.

The Ness Otel’de 4 eğitimcinin düzenlediği etkinlik, katılımcıların özel ve iş yaşamlarında daha başarılı olabilmeleri adına, kendileriyle ve başkalarıyla iti iletişim kurabilmelerini olanaklı hale getiren üst düzey bir kişisel gelişim eğitimidir. Katılımcılar isimlerine özel sertifika sahibi olacaklardır. Kontenjanı sınırlı olan etkinlik genel katılıma açık olarak düzenlenmektedir. Etkinlik ücreti 67.5 Lira olarak belirlenmiştir.

Yorumlar


Paylaş:
Bumerang - Yazarkafe