GüncelKocaeliManşetSporYaşam

DOĞRULARI YAZIN VATANDAŞ GERÇEĞİ BİLSİN

Kocaelispor

KARŞILIKSIZ ÖDENEN BİR PARA YOK
Kocaelispor’un devlete ait olan 25 milyonun üzerinde bulunan Maliye ve SSK borcunun ödenmesinin ardından birileri yine ortaya çıkmaya başladı. Düğmeye nereden basıldığını bilmiyoruz fakat yanlış bilgilerin ortada dolaştığı çok açık. Özellikle Sosyal Medya’da ve Ulusal Medya’da yapılan haberler gerçek dışı ve tamamen hayal ürününün eseridir.
Burada asıl üzücü olan ulusal medyanın ısmarlama bilgilerle haber yapmasının çok yadırgamamakla birlikte, kendilerini KOCAELİ Medya’sı zanneden bazı kalemşörlerin her gerçeği sonuna kadar biliyor olmasına rağmen ıslarla aynı haberleri manşetlerinden vermelerine şaşırmamak elde değil.
O kadar hızlı geçmişi unutuyoruz ki, Çok değil 3-5 sene öncesine gitmemiz bazı gerçeklerin aslında gösterildiği kadar kolay ve ucuz kazanılmadığının apaçık kanıtı olsa gerek. Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, Kocaelispor Taraftarı, Kocaeli Esnafı, Kocaeli Halkı bu başarının en büyük mimarıdır.
KEV DEVRİ YAPILAMAZ
Yıllardır bize ait olan tesislerin üzerinden yapılan siyaset son buldu. Hatırlayın, yıllarca hep aynı yalanlarla kandırıldık.
Fakat; Hesap edemedikleri bir şey vardı, Yüreği Kocaelispor aşkı ile tutkulu, son yıllarda yaşanan başkan bunalımının tam aksine taraftarın güvenini kazanmış,tutkulu,armanın sevdalısı bir adam karşılarına çıkacaktı.
Bahri Yavuz’un, Taraftar ve Kocaeli Halkı ile çıktığı bu yolda geri dönüşü yoktu ve istediklerini aldılar.
Amma, Kimse bu durumdan vazife çıkarıp, Belediyenin Kocaelispor’a HİBE para verdiğini, Kocaelispor’un DEVLETE ÖDENEN BORÇ miktarının Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ÖDENDİĞİ gibi saçma hikâyeler uydurmasın.
Kocaelispor kendine ait olan arsayı satmıştır. Ve bu arsa satışı karşılığında bedelini almıştır.
EĞİLMEDEN DOĞRULARI YAZIN
Şimdi gelelim madalyonun diğer yüzüne, Hani bu basın mensubu arkadaşlar diyor ya, Büyükşehir Kocaelispor’un borcunu ödedi, Aslında onlar yanlış biliyor. Biz burdan gerçeği kendilerine anlatalım.
Kocaelispor yaptığı ticaret karşılığı olan parayı tam olarak alamadı.
Neden mi ?, Önce Derince Belediyesi 1 Milyon TL gibi büyük bir rakama el koydu, sonra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi geçmiş borçları göstererek yaklaşık 2,5 Milyonu daha hesaba yatar yatmaz aldılar.
Çok sevgili basın mensubu arkadaşlardan önce bunları yazmalarını, kamuoyunu doğru bilgilendirmelerini bekliyoruz.

Yorumlar


Paylaş:
Bumerang - Yazarkafe