Adisyon Programıyla İşletmelerin Yönetilmesi Kolaylaşıyor

0
80

Adisyon Programıyla İşletmelerin Yönetilmesi Kolaylaşıyor

Firma işletmelerin kolaylıkla yönetilmesi ve sipariş takibinin karışıklık yaşanmadan yapılabilmesi için adisyon programıyla hizmet veriyor. Bu programı firma işletmecilere 1 ay deneme imkanı ile sunuyor. Bu sayede programdan memnun kalan kişiler 6 aylık veya 12 aylık paket satın alabiliyorlar. Cafe programı satın alanlar ekstra bakım ücreti ve güncelleme ücreti ödemiyorlar.

Kağıt Menüler Ortadan Kalkıyor

Firma tarafından geliştirilmiş olan restoran sipariş sistemi kağıt menüleri ortadan kaldırıyor. İnsanlar kağıt menülere dokunmak yerine qr kod sayesinde telefonları üzerinden temassız sipariş verebiliyorlar. Üstelik program paketini satın alanlar 1 ay ücretsiz qr menü kullanımı yapabiliyorlar. Qr kod yardımıyla siparişler zaman kaybetmeden verilebiliyor ve sipariş vermek için beklenmesine gerek kalmıyor.

Restoran Satışları Takip Edilebiliyor

Satılan restaurant programı raporlama imkanı da sunuyor. Bu imkan sayesinde restoran sahipleri satışlarının durumunu öğrenebiliyorlar. Ayrıca program sayesinde ürün takibi yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra program maaş takibi imkanı da veriyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here