Arayan Numarayı Sorgulama

0
75

Arayan Numarayı Sorgulama

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte birçok işlem ve başvuru online olarak yapılıyor. Bu durum avantajlı gibi görünse de bazı tehlikeleri de beraberinde getiriyor. İşlem sırasında paylaşılan kişisel verilerin üçüncü kişilere ulaşması, tanınmayan numaralar tarafından aranmaya sebep oluyor. Birçoğu dolandırıcı olan bu aralamaları numara sorgulama sitesinden bulup, hakkında bilgi almanız mümkün.

0212’li numaralar

İstanbul alan kodu ile başlayan 0212 945 gibi numaralar tarafından aranan üyelerin paylaşımına yer veren sitede, bu konuda hazırlanmış nitelikli blog yazılarına da ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Üyeler kendisini arayan bu numaralarla ilgili yaşadıklarını, neler talep edildiğini yorumlar kısmında paylaşıyor. Bununla birlikte tehlikeli olabilecek numaraları da özellikle belirtiyorlar.

0850 484 ile başlayan bilinmeyen numaralardan dolandırılma gibi nahoş durumlar yaşamak istemiyorsanız sayfayı 7/24 ziyaret edebilirsiniz. Genellikle para talebinde bulunan bu numaralar bazen bir tanıtım bazen de üyelik zorbalığı için ısrar edebiliyor. Bilinçlenmek ve kandırılmamak için sayfadaki paylaşımlara göz atabilir ve gereken önlemi atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here