Firmamıza Özel Baskılı Poşet

0
110

Firmamıza Özel Baskılı Poşet

İşletmeniz için klasik standart poşet kullanımı yerine Taha Ambalaj Baskılı Poşet ürünlerinden firmamıza özel imalat yaptırabilirsiniz. Poşetlerin her iki yanında istediğiniz görsel baskısı yapılabilmektedir. İster firmanızın logosunu bastırın isterseniz kampanya duyuruları yada iletişim bilgilerinizi bastırabilirsiniz. Toptan fiyatların minimuma inmesi için 50kg ve üzerinden imalat yaptırmanız önerilmektedir.

Baskılı Reklamlı Poşet

Baskısız poşetlerde görüntü son derece kalitesiz olur ve firma kurumsal yapınıza zarar verir. Poşet görsel baskısı ile daha iyi bir görünüm elde edilmesi yanında sizlere reklam ve tanıtım imkanı verir. Sipariş alan gıda firmaları, market ve çeşitli sektördeki mağazalar için baskılı poşet son derece önemlidir. Ülkemizde en yoğun baskılı poşet kullanımı yapılan sektörlerde gıda alanında marketler ve giyim sektöründeki mağazalardır. Baskılı poşet fiyatları düşünülenin aksine son derece uygun olup teklif alabilirsiniz.

Baskılı Market Poşeti

Market poşeti için Taha Ambalaj firmamız ülkemizde her ile gönderim yapmaktadır. Marketlerde poşet tüketimi yıl içinde oldukça yüksek olup bu avantaja çevirilebilmektedir. Bölgenizde semtinizde marketinizin tanıtımı binlerce poşet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Marketlerde kullanılan poşetlerde baskı hem dijital olarak yapılabilmekte hemde standart baskı olarak yapılabilmektedir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here