İÇİNİZİ SICACIK TUTACAK KABAN MODELLERİ

0
89

İÇİNİZİ SICACIK TUTACAK KABAN MODELLERİ

 

 

Kış mevsiminde sizi sıcacık tutacak ve şıklığınıza da şıklık katacak olan kaban modelleri, tüm tesettürlü hanımların zevkine uygun farklı renk ve modellerde tasarlanmaktadır. Her kadın soğuk kış günlerinde hem rahat bir şekilde kullanabileceği hem de soğuk havada üşümesini önleyecek bir kaban sahibi olmak ister. Moda tasarımcıları hemen hemen her kadının tarzına uygun olacak farklı çeşitlerde tesettür kaban modelleri üretmeye ve kadınların beğenisine sunmaya devam ediyor.

 

Tesettür Kabanlarda Vazgeçilmez Ürün Kaşe Kabanlar!

 

Tesettür modası içinde yer alan önemli parçalarından biri olan kaşe kabanlar, bel hizasında, orta boyda veya yere kadar uzanan modelleriyle tesettürlü hanımlar tarafında daha çok tercih ediliyor. Sahip olduğu deri detaylar ve farklı süslemeler ile zenginleştirilen bu kaşe kabanlar sezonun da en beğenilen nadide parçaları arasında yer alıyor. Genel olarak tesettür kaban modeli denildiği zaman ilk akla gelen modellerden biri de kaşe kabanlardır. Sıcak tutma özelliğinin yanı sıra, şık durması, iş hayatında ve resmi kurumlarda rahat bir şekilde tercih edilebilir olması tesettürlü hanımların göz bebeği olarak biliniyor. Farklı renkler ve tasarımlarıyla üretilen bu kaşe kabanlardan birini seçerek, sizler de tesettür şıklığınızı harika bir kombin ile tamamlayabilirsiniz.

 

Çeşitli Renkler Tesettür Kabanlar…

 

2021 yılı en güzel renklerini de beraberinde getirdi diyebiliriz. Günümüzde kabanlar modellerini sadece siyah ve kahverengi gibi klasikleşen renkler ile değil de aksine hemen hemen her renkte görmekteyiz. İçindeki canlılığı her mevsim yansıtmak isteyen tesettürlü hanımlar adına bu renkli kaban modelleri oldukça uygundur. Özellikle haki rengini daha sık gördüğümüz bir sonbahar sezonunun sonrasında kış sezonunda haki rengi baskınlığını sürdürse de yerini taba, camel, kırık beyaz ve ekru gibi renkler almaya başlar. Neredeyse hemen hemen her renge uyum sağlaması sayesinde krem rengi ve bej de yeni sezonun kaban modellerinde tercih edilen renkleri arasında geliyor. Siyah daima her sezonda hâkimiyetini sürdürmeye devam eden bir renk olarak kalıyor. Son dönemlerde her kadının dolabında kesinlikle bir tane siyah kaban bulunmaktadır. Her ortama ve her zevke uyum sağlayabilir bir renk olması yüzünde kurtarıcı özelliğe sahiptir. Siyah, genel olarak zayıf gösterdiği için her yıl sürekliliğini korumaktadır.

Geçmiş sezonlardan farklı dış giyim olarak bu yıl kaban modellerinde, açıklı koyulu pek çok renk tonunu görebiliriz. Yeşil, mavi, sarı, mor gibi renklerin farklı tonlarıyla renklendirilen kabanlar, tesettürlü hanımlar renk tercihleri arasında olmayı da başarmıştır.

 

https://modamesra.com/tesettur-dis-giyim/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here