Dizi Dünyasına Hoş Geldiniz

0
38

Dizi Dünyasına Hoş Geldiniz

Dizi severlerin sayısı dünya genelinde yadsınamayacak kadar fazladır. Dizi sektörüne yapılan yatırımların göz önüne alınması ile dünya genelinde diziye verilen önem çok daha net bir şekilde anlaşılıyor. Bu nedenle dizi sektörünün gelişmesi ile birlikte birçok ülkede dizi konusunda küresel anlamda büyük yatırımlar yapılıyor. Ülkemizde de diziye büyük önem verilerek dizi severlere dizi şöleni yaşatılıyor. Özellikle İnternet kullanımının gelişmesi ile birlikte dünya genelinde birçok ülkeye ait dizilere ulaşmak artık çok kolay. Sitemizde de birçok ülkenin dizilerine yer verilerek dizi severlere büyük bir dizi keyfi yaşatıyoruz.

Dizi Kategorileri ile Her Türden Diziye Erişim Mümkün
Sitemizde dizilerin dizi severler ile paylaşılması kategorisi esasına göre yapılıyor. Bilindiği gibi gerek sinema gerekse dizi sektöründe gerilim, korku, komedi, macera, fantastik, bilimkurgu, aile gibi dizi türleri yer alıyor. Sitemizde de bu kategoriler altında diziler yer alarak hangi tür diziden hoşlanılıyorsa o kategori altında istenilen dizilerin bulunması daha kolay hale getirilmiştir. Sitemizde her dizinin gerekli açıklamaları diziler ile ilgili bilgiler ve konusu gibi birçok bilginin yer aldığı sayfalarda dizi severler izlemek istedikleri diziler ile ilgili kısa bilgiler alabiliyorlar. Dizilerin yönetmeni, oyuncuları, konusu, izlenme oranları gibi birçok bilginin yanı sıra diziyi izleyen kişilerin yorumları ile de dizinin konusu ve içeriği ile ilgili de bilgi edinilebiliyor.

Diziler dizi isimleri altında sezon sezon bölümler ayrılarak her sezonda kendi içerisinde bölümlere ayrılır. Böylelikle dizi severler istedikleri zaman diziye kaldıkları sezon veya bölümden izleyerek devam edebilme şansına sahiptir. Sitemizde yabancı diziler ve yerli diziler olarak iki ana kategori bulunuyor. Sitemiz içerisinde site içi arama butonuna yabancı dizi izle yazıldığında burada sitemizde bulunan tüm yabancı dizler alfabetik sıraya göre sıralanıyor. Site içi arama ile yabancı diziler aratıldığında önce ülke bazında siteler listelenir. Örneğin Kore dizileri sekmesinde Kore’ye ait tüm dizler listelenir. Her dizi kendi içerisinde sezonlara sezonlarda bölümlere ayrılarak dizi severlere oldukça basit bir kullanım kolaylığı sağlanıyor. Aynı zamanda yeni yeni dizilerin yayınlaması ile de her geçen gün dizi repertuarı artıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here