Crypto Pro World Nasıl Kullanılır?

0
96

Crypto Pro World Nasıl Kullanılır?

Crypto Pro World, Blockchain teknolojisi ile desteklenmiş olan ve Stark Chain madenciliği yapılmasına imkan tanıyan dijital bir pazaryeridir. Bulundurduğu birçok özelliği ile fark yaratmayı başaran Stark, Proof of Active algoritması sayesinde dünyanın her yerinden madencilik yapmak isteyenlere, Blockchain Network üzerinden madencilik yapma fırsatı sunuyor.

Crypto Professional Solution World Kullanımı

Crypto Professional Solution World kullanımı oldukça basit olup, öncelikle bir üyelik oluşturulması gerekir. Yalnızca birkaç dakika sürecek bu işlemden sonra, oluşturulan bu üyelik bilgileri ile giriş yapılabilir ve profil kısmında yer alan ‘Bank’ bölümünden para çekme, para yatırma gibi işlemler yapılabilir.

Tıpkı ‘Bank’ gibi profil bölümü içerisinde bulunan ‘My Mining’ kısmından da aktif olarak gerçekleştirilen madencilikler takip edilerek, güncel kazanç takibi yapılabilir. Bu kazançlar bir yandan da ‘Balance’ adıyla görülen, üst kısımdaki bölüme yansır. Bunun yanı sıra toplam stake miktarı da ‘Total Mining’ kısmına yansır. Ayrıca, ‘Mining History’ içerisinden de geçmiş dönemlere ait madencilikler tekrardan incelenebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here