Ev Form Avantajlar Dünyası EvForm.Com

0
86

Ev form web sitesi 2009 yılı itibari ile bir çok mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veren seçkin mağazalar arasında yerini almaktadır.

Vermiş olduğu hizmetler içerisinde özel tasarımlar, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler gibi bir çok seçenek bulunmaktadır. Aynı zamanda müşterilerine ürün teslimi gerçekleştikten sonra 14 günlük iade süreci vermesi ile değişim yapma ya da iade etme özgürlüğü gibi haklar sunmaktadır. Bunun yanı sıra son altı aylık zaman dilimi içerisinde yapmış olduğu onbinlerce satış ile müşteri memnuniyetini maksimum boyutlarda tuttuğunu kanıtlamıştır.

Kredi kartı kullanıcılarına vade farksız 6 ay süreli taksit imkanı sağlayan web sitesi kapıda ödeme yapma gibi bir seçeneğe daha sahiptir. Aynı zamanda lojistik şirketleri ve UPS kargo ile çalışmaları sonucunda ürünler hasarsız ve hızlı bir şekilde tüketiciye teslim edilerek uzun ömürlü kullanım imkanı sağlanmaktadır. Kurulduğu günden bu zamana kadar olan 11 yıllık süreç içerisinde 200 binden fazla memnun müşteri potansiyeli yakalayan web sitesi içerisinde en çok dikkat çeken kısım ise özel tasarımlar olarak bilinmektedir.

Kaliteyi Ucuza Almak İçin EvForm

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here