Belge İmzalamanın Kolay Yolu

0
21

Belge İmzalamanın Kolay Yolu

Firma kişilere belge imzalamanın kolay yolunu sunuyor. Firma müşterileri için geliştirdiği e- imzalı talimat uygulaması ile kişiler ıslak imza derdinden kurtulmalarını sağlıyor. Talimata bağlı olarak tanımlanan elektronik ve mobil imzalarla belgelerin imzalanıp gerekli yerlere ulaştırılmasını sağlıyor. İmzalı kağıtları saklama külfetinden kurtaran uygulama sayesinde kişiler imzalı belgelerini bilgisayar ortamında saklayabiliyorlar. Ayrıca belgeleri tek tek imzaya gönderim yanı sıra toplu imzaya gönderilerek imzalanması gereken tüm belgelerin tek seferde imzalanabilmesini sağlıyorlar.

Mobil Uyumlu Uygulamalar

Firma tarafından geliştirilmiş olan imza uygulamaları mobil uyumlu oluyorlar. Bu sayede kişiler imza takibini bilgisayarları dışında cep telefonları üzerinden de takip edebiliyorlar. Firmanın geliştirdiği uygulama sayesinde kişiler elektronik imzalı banka talimatı, denetim raporları, siparişler, kamusal yazışmalar ve satın alma gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorlar.

Tanımlanan elektronik imza sayesinde imza gerektiren tüm belgeler kısa bir sürede imzalanarak web ortamından iş yapılan kişilere veya kurumlara kolay bir şekilde ulaştırılabiliyor. Firmanın geliştirdiği uygulama sayesinde imzalanan belgeler elektronik imza kanuna uyumlu olarak hazırlanarak geçerlilik kazanıyor.

Böylelikle kişiler ıslak imzalarındaki güvenilirliği ve doğruluğu uygulama aracılığıyla yapılan imzalar sayesinde de bulabiliyorlar. İsterlerse imzalı belgelerini uygulama arşivinde depolayarak gerekli görüldüğü zaman inceleme yapabiliyorlar.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here