Elektronik Sigara Kullananlar İçin Ürünler

0
35

Elektronik Sigara Kullananlar İçin Ürünler

Firma 3 yıldır elektronik sigara kullanan kişiler için ürün satışı yapıyor. Firma tarafından satışa sunulan ürünler pod mod, kartuş, salt likit, coil, premium likit ve sarf malzeme gibi ürünler oluyor. Elektronik sigara kullanımına yeni başlayacak kişiler farklı marka ve modellere ait olan sense, oxfa, ıjoy, aspire ve juul pod mot çeşitlerinden birisini satın alarak kullanabiliyorlar.

Elektronik Sigaralara Uyumlu Kartuşlar

Firma web sitesinde farklı elektronik sigara markalarına uyumlu olan kartuşların satışını yapıyor. Bu kartuşların içinde likit dolu oluyor ve kartuşlarda bulunan likitler farklı aromalarda bulunabiliyor. Böylelikle kişiler beğendikleri aromadaki kartuşları satın alarak cihazlarında kullanabiliyorlar. Kartuş ihtiyacı duyan kişiler ise smok, uwell, aspire, veikk ve juul kartuş gibi satışa sunulan kartuşları satın alarak kullanabiliyorlar.

200 TL Alışverişte Kargo Ücreti Yok

Elektronik sigara cihazları, likitleri ve diğer ürünlerini satın alan kişiler için firma 200 tl üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti almıyor. Aynı zamanda ürün siparişlerinde aynı gün kargo imkanı tanıyarak kişilerin satın aldıkları juul veya diğer markalardaki ürünler için uzun süre beklemesinin önüne geçiyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here