Webmaster Forum Paneli

0
125

Webmaster Forum Paneli

Webmaster sözcüğüne, kelime anlamı ile bakacak olursak, web uzmanı anlamına gelen bir kelime ortaya çıkıyor. Daha derinine indiğimiz zaman webmaster, internet üzerinde ileri derece bilgiye sahip olan, teknik bilgisinin ön plana çıkmış olduğu web uzmanlarıdır. Webmaster forumu ise bu web uzmanları ile bir araya gelerek istediğiniz soruları yönlendirerek en doğru cevapları almanızı sağlayan platformdur.

Nasıl Üye Olurum?

Bilgi alışverişi, beyin fırtınası yapabileceğiniz bu siteye üye olmanız oldukça kolaydır. Yapmanız gereken siteye giriş yapmanız ve sağ üst köşede bulunan kayıt ol butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra sitede aktif olarak soru sorabilir, beyin fırtınası yapabilirsiniz. Ayrıca Premium üyelik butonu da bulunmaktadır.

Ne Gibi Hizmetler Sunuyorlar

Sitede bulunan forum üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra sormak istediğiniz soruları yöneltebilir ve en doğru ve net cevaplara webmaster portalı aracığıyla ulaşabilirsiniz.

Google, Adsense, Adwords, Seo, Backlink gibi konularda aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz soruları kolay bir şekilde yönlendirebilir ve en kısa zamanda cevabınızı alabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here