Lazer Epilasyon Fiyatları

0
146

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon kişiler için kıl ve tüy problemini kökten çözmek için geliştirilen bir teknolojidir. Yeni teknoloji ile de kullanılan cihazların kaliteleri ve uygulanan yöntemler değişmektedir. Fiyat kısmını ise etkileyen faktörler arasında cihazların kaliteleri ve yöntemler gelmektedir. Bu faktörlerin yanı sıra uygulama yapılacak bölge genişliği, kıl ve tüylerin oranları, cilt tipleri de etkili olmaktadır. Müşteri memnuniyetini düşünerek verilen hizmette fiyat politikaları da uygundur. Aynı zamanda başka bir merkez olan şişli lazer epilasyon merkezi de titizlikle yaptığı uygulamalar ile müşterilerine lazer epilasyon alanında kalıcı çözümler üreterek hizmet vermektedir.

Lazer Epilasyon Nedir Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon kişilere istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulma şansı sunmaktadır. Uygulanan yöntemler ile kişiler istenmeyen tüylerinden lazer ışınları ile işlem uygulanarak kurtulmaktadır. Özellikle kadınların tercih ettiği uygulama erkekler arasında da yaygınlaşmaya başlamıştır. Lazer epilasyon güzellik ya da estetik merkezlerinde uzman doktor kontrolünde olan bir ekip ile yapılır. Hasta lazer epilasyon öncesi kontrol edilir ve cilt tipine uygun olan metod belirlenir. Lazer cihazları yardımıyla kıl olan bölgeye atışlar yapılarak kıl kökünün yanarak tekrar yeni tüy çıkması engellenir. Uygulama öncesi bölgenin tıraş edilmesi istenir ki uygulama yaparken kökler daha net görünecektir. Kadınlar arasında daha çok tercih edilen lazer epilasyon etkili ve kesin çözümler sunmaktadır. Hormonal bir denge bozukluğu yaşamıyorsa kişi kesin ve etkili sonuçlar alıp memnun bir şekilde merkezden ayrılacaktır. Uygulama düzgün ve doğru yöntemle yapıldığı takdirde herhangi bir yan etkisi ve sağlık sorunu yaşanmamaktadır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Epilasyon amaçlı olarak güzellik ve estetik merkezleri tarafından belirlenen yöntemler 3 çeşittir. Alexandrite, Nd yag ve iğneli epilasyondur. Hangi yöntemin uygulanması gerektiği uzman doktor tarafından belirlenip uygulama bu yönteme göre yapılmalıdır. Alexandrite lazer epilasyon pratik ve etkili bir yöntem olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Açık tenli kişilerde uygulanan yöntem koyu tenli kişilerde yan etki yapmakta olduğu için tercih edilmez. Yüz ve boyun bölgelerinde kullanıldığında ince tüylerde artış söz konusu olduğu için diğer bölgelerde etkilidir. ND yag lazer epilasyon çok koyu olan ciltler için geliştirilmiş bir yöntem olup etkili sonuçlar vermektedir. Kılcal damar tedavisinde de kullanılan bu yöntem ile sadece lazer değil aynı zamanda varis tedavisi de yapılabilir. İğneli epilasyon yönteminde titizlikle çalışılması gerekmektedir ve gelişen teknoloji ile pek tercih edilmemektedir.

Kaç Seans Uygulama Gereklidir

Lazer epilasyon yapılırken seansların sıklığı ve süresi uygulama yapılacak bölgenin genişliğine ve durumuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Genel anlamda hormonal bir bozukluk yoksa 6 seans da etkili sonuçlar alınacaktır. Bikini bölgesi ve sırt bölgesinde 4-8 seans arası sonuç alınmakta ve seansların sıklığı 1-2 ay olarak belirlenmektedir. Seans öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler, yapılacak olanlar uygulamayı yapan doktor ve merkez tarafından kişiye bilgi verilerek uygulanması tavsiye edilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları cihazların kalitesi, uygulama yapılacak olan merkezin durumu, cilt yapısı ve uygulama yapılacak bölge genişliğine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Lazer epilasyonu yapacak olan uzman doktor seanslar öncesi hastayı bilgilendirerek hangi yöntem ve cihazın kullanılması gerektiğini aktaracak ve fiyat bilgisi verecektir. Lazer epilasyon fiyatları 2020 listeleri tüm güzellik ve estetik merkezlerine ulaşmış olup hastaların faydalanması için makul fiyatlar belirlenmiştir. Beşiktaş lazer epilasyon merkezi cihaz kaliteleri ve uzman ekipleriyle hizmet vermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here