EBA Öğrencilerin Tüm Sorularını ‘Yapay Zeka Asistanı’ Yardımı İle Yanıtlayacak

0
241

EBA Öğrencilerin Tüm Sorularını ‘Yapay Zeka Asistanı’ Yardımı İle Yanıtlayacak

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Koronavirüs salgını nedeniyle başlayan uzaktan eğitimde öğrencilerin ve velilerin yönelttiği soruların hızlı ve anlık bir şekilde cevaplandırılabilmesi için Türk mühendislerinin geliştirdiği yapay zekaya sahip olan “EBA Asistan” hizmeti vermeyi başlattı. MEB yani Milli Eğitim Bakanlığı koronavirüs salgını sebebi ile başlatılan uzaktan eğitim sırasında öğrenci ve velilerin sorduğu soruları anlık olarak yanıtlayabilmek adına Türk mühendislerinin geliştirdiği yapay zekaya sahip olan “EBA Asistan” hizmetini sunmaya başladı. Türkiye’nin dijital eğitim platformu olan EBA, koronavirüs tedbirleri üzerine başlayan uzaktan eğitim süreci ile dünyanın en çok tıklanan eğitim sitelerinin içerisinde kendisine yer bulmayı başardı. Teknoloji Videoları ile ilgili haberler bu şekildedir.

Sinemaseverlere Göre En İyi Korku Filmleri

Korku filmleri sinema dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Popüler kültürün vazgeçilmez bir parçası olarak bilinen en iyi korku filmleri yıllar geçse bile üzerindeki ilgisini asla azaltmayan film kategorilerinin başında geliyor. Korku filmleri yıllar geçse bile hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor. Sinemaseverlere göre en iyi korku filmleri değişiklik gösterse bile geçmiş dönem korku filmleri incelendiğinde Dracula ve Frankenstein gibi klasik yapımların günümüzde hala oldukça popüler olduğunu ve saygı duyulduğunu görebilirsiniz. Sinemaseverlere göre en iyi korku filmleri arasında Blade, Alien, Saw, Sleepy Hollow ve The Others gibi filmler yer alıyor. Sinema Videoları ile popüler filmlere ulaşabilirsiniz.

Belçika Başkan Yardımcısı Koen Geensi’nin Maske İle İmtihanı

Belçika başkan yardımcısı Koen Geensi halkı koronavirüs ile ilgili alınan önlem ve kısıtlamalar ile ilgili olarak bilgilendirmek amacı ile ekran başına geçti. Ancak Koen Geens’in maske takarken yaşadığı zorluk kameralara yansıyınca sosyal medyada gündem oldu. Twitter kullanıcılarının diline düşen Belçika başbakan yardımcısı ve adelet bakanı Koen Geens’in maske takarkenki görüntüleri üzerinden birçok caps yapıldı. Bu ve bunun gibi Sosyal Medya Videoları için https://www.haber365.com.tr/video/videyon-videolari adresine tıklamanız yeterlidir. Bu şekilde sosyal medya videolarını sorunsuz bir şekilde görüntüleme ve hızlı şekilde bilgi alma imkanına sahip olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here