Tartolet Makinesi Ne İşe Yarar?

0
168

Tartolet Makinesi Ne İşe Yarar?

Tartolet makinesi tart yapımında kullanılan elektrikli otomatik çeşitleri olduğu gibi ocak üstü manuel çeşidi de vardır. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve üçgen şekli veren tartları yapmak için kullanılan kalıp makinedir. Meyveli tartları yapabilmek, tart makinesi sayesinde daha hızlı ve zevkli bir iş haline dönüşmeye başlamıştır. Lezzetli tartları ortaya çıkarmak için kullanılan makinenin kaliteli ve sağlık koşullarına uygun olması gerekmektedir. Her türlü, kalite ve hijyene dikkat eden Gimaksan, Tart makinelerinde de aynı hassasiyeti göstermektedir.

Gimaksanın Hizmetleri

Gimaksan, Türk Mühendislerinin özel olarak tasarlamış olduğu dondurma külahı makinesi üretimini de yapmaktadır. Daha yaz mevsimi gelmeden başlayan dondurma sezonu, dondurma imalatçıları için karlı bir iştir. Bu işi daha pratik yapabilmek, daha kaliteli ve lezzetli bir dondurma piyasaya sürebilmek için aynı kalitede dondurma makinesi ve külah makinesi şarttır.

Dondurma, külahıyla bütünleşmiş bir lezzettir. Külah üretim tesisi külah üretimini üstlenen bir sektördür. Gimaksan’ın bu alandaki başarısı, kalitesi ve müşteri memnuniyeti her geçen gün daha da artmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here