Zorlu Lekelere Son

0
214

Zorlu Lekelere Son

Kişiler tarafından giyilen kıyafetler çeşitli sebeplerle lekelenebiliyor. Bu lekelerin kişisel imkanlarla kıyafetlerin zarar görmeden çıkarılması mümkün olmuyor. Bu amaçla kişiler kuru temizleme ihtiyacı duyabiliyorlar. Firma bu ihtiyaca cevap vermek için kişilere temizleme hizmeti veriyor. Hizmetin kalitesine önem veren firma kişilerin kıyafetlerine yıkama ve temizleme merkezine getirerek kendilerini yormalarına engel olmak için temizlenecek kıyafetleri evlerinden alıyor. Temizlemek için aldıkları kıyafetleri de 24 saat içinde teslim ediyorlar. Kıyafetlerin tertemiz ve zarar görmeden teslim edilmesini sağlıyorlar.

Abonelik İmkanı

Eşyalarının temizlenmesi için firmayı sürekli kullanacak kişilere abonelik imkanı veriyorlar. Böylece kişiler aldıkları abonelik paketleriyle istedikleri zaman firmadan temizleme hizmeti alabiliyorlar. Bunun için ihtiyaç duyduklarında rezervasyon yaptırmaları yeterli oluyor. Ayrıca ekonomik kuru temizleme fiyatları sayesinde kişiler kıyafetlerinin temizlenmesi için yüksek ücret ödemiyorlar.

Ütüleme Hizmeti

Firma olarak kıyafetlerin temizlenmesi dışında ütülenmesi hizmetini veriyorlar. Temizlenen kıyafetler düzgün bir şekilde ütüleniyor. Firmanın ütüleme fiyatları da temizleme fiyatları gibi ekonomik oluyor. Böylece kişiler uygun fiyata kıyafetlerinin temizlenmesini ve ütülenmesini sağlamış oluyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here